Toužíš Po Dokonalé Sex Seznamce?

Jen jsem zastavil tak jsme se na sebe vrhli.Bylo mi divné,že si po celou cestu nedala šáhnout na stehýnko.Ale v okamžiku kdy mi ruka zajela pod sukni jsem pochopil.Ta bestie vyrazila na ostro.Byl jsem z ní úplně hotovej.Drsně jsem jí tu krásně vyholenou mušlinku pořádně vylízal.až mě prosila v křečích abych přestal,ale neměla mě tak vyrajcovat.Tohle to fáčko asi nezažilo a že už mu nějaký pátek bylo.Nezůstala pozadu a taky si pěkně dlouho hrála s mým naběhlým bojovníkem.Nakonec z toho byla pěkná šukačka a zpotili jsme se oba jako Titaniku.Sluníčko mi přes okno hřálo na zadku a pode mnou bezedná vlhkost,vzrušená sprostá ústa a kalné oči vyjadřující totální mimózu.Doběhl jsem zase v klasickém poměru.Ona už skoro polomrtvá poněkolikáté a já s otlačenýma kolenama od sedačky,řadičky a spousty jiných vymožeností tohodle auta.Srovnal jsem trochu sedačky a začali jsme si povídat při cigaretách.Ješt
 ě úplně nazí.Ona vystavovala kočičku sluníčku a bylo to kouzelné.Blížili se naše dovolené a my dost silně zamilovaní jsme měli depku jak to bez sebe vydržíme tři neděle.No není to na palici.Milovali jsme se zas a znova abychom si udělali fóra na ten strašně dlouhý čas,protože jsme se do té doby viděli skoro každý den.
Potrpěla si na hezké spodní prádlo.Moje všímavost jí dojímala.Já byl nadšený,že jí mám co dát.Bylo to neuvěřitelné.Ten poměr byl neskutečný,mě stačilo doběhnout proti jejím cca.padesáti orgasmům jednou.Samozřejmě to nebylo v jednom dni,ale svými dotyky jsem jí to dokázal udělat i desetkrát zasebou.Věřte nevěřte,já to měl v ruce.Moje orgasmy byly spíše duševní,né že bych na to neměl,ale prostě mi to tak vyhovovalo a v dané situaci i stačilo.Přece jenom narazit na takovou osobu je orgasmus sám o sobě.
Bylo to neskutečné.Jenom fakt,že mě dokázala za šichtu udělat šestkrát je neuvěřitelný.A když si vemete ten poměr již poukázaný mezi mými doběhy s jejími,tak představa jak jsme odcházeli z práce je docela veselá.
Vzhledem k tomu,že stačilo opravdu málo tak to byly hodně horké chvilky.Byly chvíle kdy jsem jí musel i krotit.aby nedošlo k nějakému fópá.Ztrácela zábrany poměrně rychle.
Stačila jí jen malá chvíle ke vzpamatování a už mi ruce dala za hlavu a řekla abych si to užíval já a moc jí nestimuloval.Šlo to dost těžko.Její krásné prsítka s malými bradavkami se nade mnou hezky klinkaly,a já se je snažil zachytit aspoň do úst.I to mi odepřela,ale nahradila mi to do té doby pro mě nepoznanou jízdou tryskového koníčka.Její pánev se rozpohybovala takovým tempem a její poštěváček se třel o můj podbřišek hodně silně.Cítil jsem jak v ní můj bijec krásně rejduje a její zadní část vyholené mušlinky mi šíleně stimulovala kořen.Oba jsme skoro řvali slastí.Doběhl jsem poměrně brzo,protože nepoznané věci dokážou rychlé věci.
Bylo to hodně přímočaré a vůbec jsem se nebránil ba co přimo mě to lákalo.
Ještě mi nějaký rozum zbyl a tak i když jsem bezhlavě šel do nechráněného styku tak jsem nechtěl aby to skončilo v ní.To už se ale přede mnou svíjela jak harpyje a syčela jak hnízdo chřestýšů.Cítil jsem její stahy už několikrát a pokaždé jsem jí nechal vydechnout a po chvíli pokračoval ke svému cíli.Přicházela má chvíle a ona už byla za hranicí vnímání několikátého vrcholu a chtěla asi abych zase ubral,ale tentokrát jsem jí pořádně přidržel a několik posledních přírazů před mým koncem už pro ní bylo nadstandartních.To už byla hodně slyšet.Vyklouzl jsem z ní a přitiskl ho do žlábku na zadečku a udělal ještě dva pohyby.A už to bylo na zádech.Hlava se mi točila,zadýchaný jsem byl a pevně si jí tlačil do rozkroku.Ona byla rozpláclá nemohoucí,též zadýchaná na pracovní desce stolu.
Přesto přes všechno jsme se oba stále těšili do práce na každé ráno,na každý den kdy se uvidíme.
Odvezl jsem jí na nádraží dal jí polibek na rozloučenou a vrátil se do práce vrátit auto.Ona se plánovaně měla také vrátit jakoby z práce.
A tak jsem tedy povstal a znovu se pokusil udělat to co před chvílí.Teď už jsem měl jistotu,že i kdybych se netrefil tak tam sjedu.

   „Nediv se ty moje kurvičko a lízej,“ povídám. Naštěstí byli už tak znavení, že jen povadle vyseli celý ulepení dolů, zatímco jsi je olizovala, ta šikovná kundička se zakousla do tvý prciny a taky ji vylizovala do sucha, ale po chvilce tě to dostalo a zalila jsi ji svou šťávou. Je to mokrá nadržená, do hladka vyholená prcinka, která ti nasedá na tvář a ty ji dle rozkazu začneš vylizovat, když se ti do pusy spustí její orgáč, sama se uděláš i pro to, že ti v kundě jezdí už druhej ocas, protože ten první ti už postříkal celé břicho, mokrá vylízaná prcinka se ti hobluje o tvář v doznívajícím orgasmu a zároveň cítíš, jak se do ní dobývá nadrženej ocas, je to můj klacek – už ho poznáš. Chvíle ticha a ty jen očekáváš, najednou uslyšíš nějaké mluvení a v tom obdivný hlahol a rozumíš jen větě. Trochu překvapeně se mě ptáš, co se děje a já jen odvětím, že si tě chci pořádně užít a sotva to dořeknu, už cítíš můj jazyk na bradavce, nohy máš do praku a kunda ti teče, hned ji prohmatává ruka a zajíždím prsty do vnitř, které nahradí můj mrštný jazyk, o tvář se ti otírá můj ocas a ty se ho snažíš olizovat a chytnout do pusy, jenže já ti to nedovolím a ucukávám, šukám tě prsty a lížu poštěvák, abych tě dostatečně rozehřál. „Co se děje??!!!!Promasíruj jí kozy a strč do kundy prsty a aby moc neřvala, tak ji zacpi pusu ptákem, dochází ti, že tu musí být více lidí – chlapů, protože máš prsty v kundě i na kozách a zároveň tlustý ocas v puse, jsi naštvaná a nechceš ho lízat, ale on se neptá a šuká tě do pusy sám a taky prsty v kundě se dobře činí a proto se pomalu přestáváš stydět a soustřeďuješ se jen na svoje pocity. A tak jsem zavelel k ukončení akce … nebo že by k přestávce? Máme spolu domluvené rande v jednom penzionu, sejdem se a sotva zaklapnou dveře, už mě držíš za ocas a stahuješ gatě, pokouříš mě čuráka, zatímco ti mačkám kozy a tlačím tvou hlavu hlouběji, až se zalykáš, cpu ti ho až na mandle, koule ti pleskaj do brady, které poctivě mneš.

sex brno

Návštěva..

Bylo mi jasný, že došla k vyvrcholení. Já to využila a nahla jsem se k jeho varlatům a vycucávala z něj vodu.Pak jsem se ponořila do teplé vody a můj jazyk začal dráždit její postěvák. Ona neváhala, jemně vzala ptáka do své ruky a začala ho kouřit. Můj poštěvák stoupal a stoupal a cítila jsem,jak se blíží mé vyvrcholení. Pak se role nás dvou obrátila, přítel svého ptáka vsunul do Moniččinýho klína a já si sedla do vany a vychutnávala si pohled ze spodu. A že je škoda, že už nikdy nebude moci využít své sympatie k tomu, aby si s ní aspoň užil. Ten den patřil zpočátku k obyčejným a nezáživným dnům, na které jsem v poslední době byla už zvyklá. Tak co nám předvedeš?” Když si toho všiml přítel, začal mi dráždit poštěváka a Moniku vzal za ruku a položil na mojí nohu.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s