vice Cop Ch. 06


Dříve na viceprezidenta Cop, Hudson šel tajně na kostým party v The Hamptons v naději, že objeví notoricky známý Madame je divoký sex párty a provoz drog. Lexa detektiv Mason šel na večírek, aniž si uvědomili, že jejich hostitelka byl opravdu wanted Madame. Hudson Corvette byl bombardován a byl mírně zraněn zbraň výstřel. V této kapitole, Hudson a Lexa tým jako tajní policajti poprvé. Pokud chcete přeskočit všechny akce a děj, přečtěte si SCENE TEN pro krátký orální a anální sex scéna mezi darebný cizí pár pobýval v hotelu Waldorf Astoria.

*

ONE Hudson byl pojmenován po řece Hudson, otcův způsob, jak ctít v New Yorku a to bylo jeho přesvědčení, že jeho syn by se stal New York City hrdina. Ve stopách svého otce, jen Hudson Banach si přál jeho otec byl naživu, vidět, že se stal policajtem. Hudson nesl malou černobílou fotografii svého zesnulého otce pod čepici. Obdivoval ho, ctít ho jako duše mužnosti a síly. On přežil temné a nebezpečné časy během Mafia-kontrolované Sicílii a měl předpokladu pro jeho rodinu po emigraci do New Yorku. Vzhledem k tomu, Hudson mohl vzpomenout, žil se svou rodinou v Middle Village, Queens ….

Bylo Hudson narozeniny. Bylo mu dvacet devět. To také se stalo, že den před Silvestra. Doufal, že strávil klidnou, jednotvárný narozeniny, ale jeho matka, kterého všichni říkali Mamma Banach, šli všichni ven a hodil mu velký italský styl hostinu. Každý, kdo se objevil: Strýc Vitto a jeho manželka přišla z Miami, profesor Goldstein, jiné strýcové a tety z otcovy strany rodiny a jeho mladší sourozenci Alyssa a dvacetiletý Angelo. Udělali velký povyk nad ním, rozptyl konfety všude v jídelně, hrát Frank Sinatra hudby a italských lidových písní, které rodina vždycky těšil. Hodovali na Mamma Banachovy v úžasné italských gurmánských jídel.

Hudson se usmál hodně a podíval se oceňuje, ale v hloubi duše si přál, aby mohl zmizet právě tam a pak. Celý svůj život, rodina přišla první a když zbožňoval svou rodinu, byl ostře uvědomoval, že se blíží třiceti a chtěl odstěhovat z rodinného domu a do svého místa. V poslední době, i jeho milující rodina byla stále na nervy.

“Rodina, mám nějaké dobré zprávy,” řekl, když všichni jedli dezert, “Našel jsem si byt v Brooklynu Bensonhurstu. Pronájmu mohu dovolit a profesor, budu schopen se dostat na své místo v Park Slope mnohem rychleji teď věřím. “

“Ach, to je báječné, můj chlapče,” poznamenal profesor.

“A teď jsi nám to neřekl?” Řekl Mamma Banach, “proč nebyl jsem první, kdo ví o tom, že jste matka.”

“Ach, mami. Chtěl jsem ti to říct, ale já jsem nedostal šanci, a myslel jsem, teď byl ten správný čas. Takže pokud někoho zajímá, aby se podíval na své nové místo, budu tam do konce roku týden. “

“Je to proto, že jste našli živou-in přítelkyni?” řekl smart-alecky Alyssa, “je to, že slepý datum, kdy jste měl před časem s pomocí profesora.”

Hudson se zamračil na zahalenou odkaz na Lexa.

“Ne jí. Ne každý. Budu žít sama v současné době. Myslel jsem, že bylo na čase. Myslím tím, že jsem skoro třicet.” “No, jestli chceš, abych měla vnoučata, si pospíšit a najít si manželku,” řekl Mamma Banach, “ty jsi můj nejstarší a neměl děti. Nebudu čekat, až Angelo má rodina, já stárnu o minutu “
.

Každý, kdo se zasmál.

“Nemyslím si, že chci ženu, jen přítelkyni,” řekl Angelo. Problém je v tom, že jste příliš vybíravý, Hudson. Ať už se stalo, že Sonya Romandini, dívka si byli až po uši ve škole? “Řekl jeho bratr Angelo.

“Byla to hezká holka,” zvolal Mamma Banach, “a italský. Ona byla ideální pro vás, ale vy jste museli veš to nějak.”

“Nechtěl jsem veš to, mami,” řekl Hudson, “se přestěhovala do LA pokračovat v kariéře modelky. Nemyslela si, že jsem byl dost dobrý pro ni jen proto, že jsem policajt.”

Krátce předzápasových noc v Atlantic City není to tak dávno, ale jeho mysl se vrátila do přítomnosti. Nenáviděl, že každý byl tak zvědavý o svém milostném životě.

“Víte, jaké dívky milují policajty? Sestry,” řekl strýc Vitto, “můj vlastní Nancy zde byla sestra po mnoho let v Atlantě, není”, že jo, hun? Najít si dobrou holku, Hudson. Podívejte se zdravotní sestry, učitelé či kostel bude katolík. “

“Ale jen v případě, že je římský katolík,” dodal Mamma Banach.

“Nebo hezká židovská dívka,” řekl profesor, který byl sám židovského původu.

“Nemyslím si, že je to některý z podnikání Vy”, který jsem si zvolil, “řekl Hudson.

“Hudson, který byl velmi hrubý,” jeho matka ho pokáral.

“No, to je moje zpráva,” řekl Hudson, jako by chtěl říct, že považuje za rozhovor skončil.

Ale bylo to zdaleka není u konce. Zbytek večera byl nepřetržitý tok konverzace. Každý, kdo má otevřít ústa.

“Jak to Miami, pane Vitto?” Profesor se ho zeptal: “Rád bych se tam odejít sám nějaký den, ale nemyslím si, že můžu přinutit opustit New York City je jemné umělecké scény.”

“No, opravdu musím chcete žít tam a pokud můžete daří ve vlhkém a horkém počasí, je to ráj,” řekl Vitto.

“Mamma Banach, můžete si ještě kávu, prosím?” Řekla teta Nacy.

“Když jdete na mě vidět New York Yankees, Hudson?” Angelo se zeptal

“Alyssa, nehraj si s jídlem. Mají další krém koláč, pane profesore,” řekla maminka.

“Když je váš příští dovolenou, Hudson? Měli byste přijít do Miami,” řekl strýc Vitto, “můžeme jít do Gator Bowl viděl, jak se vám líbí fotbal víc než baseball.”

“Viděl jsi, že nová Madonna hudební video na MTV” Papa nehlásal, Alyssa? “Z jejích bratranců zeptal se jí.

“Nezajímá mě, na to bláznivé holce,” Nancy, Vitto manželka řekla, “že to dává americkým holky opravdu špatné jméno.”

“No, je to jen bavič, teta Nancy, jsem si jistý, v reálném životě, že to není tak divoké.”

“Nezapomněl jsi na pásku Miami Vice, Hudson? Se mi líbí ten seriál, taky,” řekl Angelo.

“Jo, jsem to udělal, a také nahrával The A-Team a Magnum PI”

“To je Tom Selleck je opravdu dobrý herec,” řekla teta Nancy.

“Hudson, jsem si nedávno vzal zájem na muzikály,” řekl profesor, “byste chtěli přijít podívat CATS se mnou?”

“Hudson, mohu připojit vás s jedním z Nancy v jednotlivých přítelkyně. Ona je sekretářka v kancelářích mého právníka. Jmenuje se Samantha a ona má nohy, odtud k Yaya a skvělý pár prsa.”

“Vitto, já nechci, abys takhle mluvit před dětmi -”

“Děti? Co děti? Alyssa je teenager teď, hned a Angelo je přes osmnáct nyní. Slyší tento druh jazyka a horší ve filmech. Když už mluvíme o filmech, to někdo viděl Madonna Zoufale hledat Susan? Říkám vám, že dívka by neměla jednat a měl prostě držet zpěvu. Doufejme, že se vzdá herectví.

“Nekuřte v domě, Vitto. Teď, všichni sedět. Jdu zjistit, jestli je koláč hotový. Hudson, nemusíte nám říct, co budeš přát.”

Mohu vám říci, co si přeješ, myslel Hudson. Přál bych si najít ženu a koupit si dům. Chci zbrusu nové auto, protože můj poslední explodoval.

Jak se vykecal dál a dál, “Finniculi Finnicula” hrál v pozadí z LP v blízkosti kuchyně. Hudson chtěl vstát a odejít, nechat drnčení dál, protože oni měli energii na to celou noc, ale on se usmál a nesl ji, jak nejlépe mohl.

DVĚ

Míč policista byl znovu, tentokrát na Silvestra, které pro policisty znamená dvojnásobnou legraci z jedné strany. Hudson Banach byl pocit, modrá. Ve všech svých letech jako policajt, ​​nikdy přinesl datum nebo přítelkyni, zatímco ostatní policisté na platnost přinesl své paže cukroví přítelkyně nebo termíny. Ples byl obvykle každý rok stejná. Tam byl moderní taneční hudba, dobré jídlo, včetně haute cuisine a humra pro ně připravili zkušení kuchaři, a tam byla spousta vína a alkoholu. Ples se koná obvykle v sále na jednom z jemných hotelů v New Yorku. Tento rok byl večírek se bude konat na jachtě zakotvena v New Yorku Harbor.

Hudson byl u profesorova domu v Brooklynu, oblečený v dobře míru šitém obleku, jen asi půl hodiny před tím, než strana začala. Profesor se mu nějaký teplý čaj a posadil se u praskajícího ohně. Profesor nedávno koupil si kočku, oranžovo-žlutý vousatý mutt, a on byl hladil ji a hladil ji jemně. Měl LP rekordní hrát a bylo to opera, sopranistka Marii Callas “hardcore hlas řvaní. Hudson dopil čaj a sklonil hlavu trochu.

“Co se děje, Hudson?” Profesor mu řekl: “Je to proto, že jsi ještě svobodný a chtěl přivést dívku na ples znovu?”

“No, duh, pane profesore,” odpověděl strohým tónem, “já opravdu nechci jít, ale já jdu tak jako tak jen na ukázku a protože nemám nic jiného na práci.”

“Chlapče, opravdu si myslím, budete potřebovat podporu důvěry. Jistě ženy milují muže v uniformě. Není právě dobrý policajt dost? A ty jsi velmi atraktivní.”

“Nechci, aby co nejvíce peněz, jak některé ženy raději udělám,” odpověděl, když si vzpomněl Sonya který opustil jej v Atlantic City.

“No, to nebude milionář z platu policajta, že hodně je pravda, ale víte, peníze a společenské postavení není všechno. Pokud každá dívka se setkáte se zajímá pouze o tyto věci, pak se don ‘ t priority dobrý charakter. Podívejte se, co potřebujete dát dohromady. Přejít na té kouli, mít dobrý čas, a jestli chceš, můžu podívat na jinou dívku jít s tebou na rande naslepo, když viděl, jak slečna Lexa O ‘ Neil a nefungovalo věci. “

“To jí nestojí za řeč.”

“Ona je opravdu nádherná a já jsem dostal přes mého problému s ní být policajt. Vím, že v mé době takové věci byly neslýchané, žen, které pracují jakoukoliv práci jiného, ​​než že matky, ale časy se změnily. Ženy jsou v pracovní síly a dělat rozdíl ve společnosti. “

“Jo, ale já nechci, aby se zapojili s ženou, která je policajt, ​​nebo nějaký druh autority. To prostě není v mé povaze.”

“No, nebudu se s tebou hádat. Jdi na nyní, bavte se na plese.”

TŘI Hudson se rozhodl, že bude opravdu bavit, a to i navzdory utrpení, které bylo nahlodává jeho vnitřnosti z důvodu jeho zdánlivě nekonečné staromládenectví. Byl oblečený v dlouhé rukávy košile bez kravaty a otevřené k pupku, a tmavé kalhoty.

Vždycky nosí plné oblek před nebo smoking, ale tentokrát cítil, že nemá potřebu se oblékat. Bylo to, jako kdyby každá holka se chystá ho všimnout. Jediné holky na policista plese bylo druhé COP děvčata a Lexa O’Neil, kteří stejně jako on, vždycky šel na ples bez data.

Naléhavá potřeba svěráku ho znovu volá, a před tím, než dorazili do přístavu, kde byla loď zakotvila, šel do baru v centru města. Nenáviděl jít do baru a šel jen málo, a nikdy s úmyslem vyzvednout dívku. On šel s jeho strýcem Vitto než se oženil s Nancy, jak hrát bazén, kouříte, pijete a sledovat sportovní přenosy v televizi v baru. Věděl, že pití může být návykové a vždycky vyhnout, že konkrétní neřest. Být policajt, ​​který neustále zatčen opilé řidiče, věděl, že nemůže pít příliš sám.

Ale dnes večer, cítil jako pití tolik, kolik chtěl, a ještě víc, než by měl. Bar byl tak přeplněný, jak by se dalo očekávat na Silvestra. Bylo devět třicet večer, a už atmosféra byla těžká s očekáváním novoroční typický slavnostní šílenství. Muži a ženy si povídali bouři, stejně jako kouření v hustých mracích, poslech hudby a tanec do něj na malém parketu. Tam bylo několik barmani v práci, a spousta dívek dychtivých pro zábavu. Falešný koule jako ten na náměstí Time visel nad stropem a Hudson věděl, že to bude klesat, když to mrtvice půlnoci.

“Relax” od Frankie Goes To Hollywood hrál jako Hudson posadil a objednal sám skotskou. Nic světlo na dnešní večer, pomyslel si. Usoudil, že by objednat více než na skotskou s ledem a pak už jen hodně piva. Rozhlédl se kolem sebe, jeho oči prohlížel dívky. Pouze jedna dívka zíral na něj, a to navzdory skutečnosti, že se zdá být s mužem, který byl objal kolem pasu.

Měla na sobě džínové bundy, těsné sukně a její vlasy byly tak vysoké a nadýchané jako dívky, které se objevily v telenovele dynastie, která jeho malá sestra Alyssa sledoval nábožensky, přestože Mamma námitky k “mýdlové opery” je sprosté slovo. Měla zlobivé kvalitu s ní, ale to ho nijak nepřekvapilo. Jen se zdálo, že zlobivé holky, které mají být vypracovány s ním, nikdy dobří.

Omluvila se od svého přítele nebo datum a přiblížil Hudson.

“Prodám dáma drink?” řekla mu.

“A co tvůj přítel tam?” Hudson řekl jí.

“On není můj přítel,” odpověděla, ale Hudson jí nevěří.

To je holka, co hraje prim, myslel Hudson. No, možná by mohl ještě bavit s tou holkou, možná ji dokonce vzít do postele, jen pokud ulehčit jeho stres. Podíval se na ni lépe teď, když byl přímo před ním. Byla krátká, měla krásné prsa a nohy. Vypadala, že je dvacet jedna, a zřejmě pil sama do němoty už.

“Nepotřebujete žádné další nápoje,” řekl Hudson jí.

“Ok, možná jsem to ne, ale určitě ano. Vypadáš tak nervózní a tajemné sedí sám zde. Takže to, co jsi, agent FBI, s CIA? Nevěděl jsem, že vy dva večírky.”

“Mám rád na párty, zlato,” řekl Hudson, “ve skutečnosti jdu do jedné v noci. Ale musíš být policajt jít.”

“Vy jste policajt?”

“To je pravda. Ale já jsem ve službě.”

Řekl to s tím zlobivé úsměvem a podívejte se do jeho očí, nechat ji vědět, že on byl volný sex. Dívka ho prohlížel nahoru a dolů, a ona vypadala spokojeni s jeho hezký, svalnatý vzhled. Ale ta dívka vypadala, jako by měla na mysli něco jiného.

“Nemám rád policajty,” řekla mu, “já jsem vždycky dostat do problémů s policií.”

“Jo? Vy marihuanu nebo kokain?”

“Kouřím trávu Moji přátelé to udělat hodně a hej, když v Římě -.”

“Vy jste na něco právě teď?”

“Ne, já nejsem. Hele, policajt, ​​já bych si přál, aby si pít víc než můj přítel tam.”

Hudson se podíval na kluka, který byl s ní. Byl pití a podíval se na ně s bezvýrazným a znuděný obličej, jako by mu bylo jedno, co se jeho přítelkyně dělá. Dívka drze položil ruku na Hudson stehna. Zašeptala mu něco do ucha, že z Hudson horké.

“Opravdu si myslíš, že jsi přítel nebude vadit?” Hudson řekl jí.

John Parr je “Eliášův oheň”, který byl song Hudson opravdu rád, hrál v baru. Dívka se stěhoval ruku svou stehna a zastavil přímo nad jeho rozkrokem. Hudson dostal ji za ruku a zvedl ji ke rtům, políbil jí ruku.

“Nebude vadit, kdybych vám dal tanec na klíně teď. Má rád, když ostatní kluci si mě atraktivní a dělat věci pro mě. Máme otevřený vztah. Nevadí mu, že s ostatními dívkami.”

“Otevřený vztah?”

“Připojte se jedenadvacátého století na COP. Ano, víte, trochu jako se swingers kromě nejsme oddáni. Když jsme to vzít, budeme ještě s jinými lidmi, kdykoli chceme.”

“Vidím.”

“Tak, jak o tom?” řekla, už ležel na zádech na podlaze.

Lidé zírali na dívku a přemýšlel, co se děje. Hudson dokončil svůj první nápoj a pak objednal další. To bylo pivo. Pak poklekl před dívkou na podlaze.

“Udělej to,” řekla a zvedla horní odhalit její byt a sexy žaludku a břišní tlačítko.

Hudson nalil pivo na břicho a pak sklonil hlavu, aby ji lízat z ní. Udělal to pomalu a ona se svíjela a usmál se trochu, důkladně ji těší. Mladí kluci nejblíže k nim vtrhli do zdraví, kočičí volání a potlesk.

“Lick to,” řekli, odkazuje na určitou část své anatomie.

Ale Hudson pokračoval umývat jí žaludek a břicho, pomalu, smyslně, s rukama na opasek sukně, tahal se na něj, ale ne tahem dolů. Více piva následoval a dívka sundala si top, předvádí své prsa a růžové bradavky. Hladově, Hudson olízl je, ale pouze po nalil alkohol nad nimi. Jeho hlava točila. Celý bar se točí v jeho očích v rychlém kruhovém pohybu a on cítil, jako by byl na nějakém zábavním parku jízdu. Bylo mu jedno, že dělal něco tak oplzlé a nestoudné. Nikdo nestaral se po chvíli a dál bavit.

Přítel, který pozoroval, konečně přišel na Hudson. Měl jiný výraz v jeho tváři teď, jeden z obtěžování.

“Ok, vystupte moje holka,” řekl, ale jeho hlas nebyl naštvaný, jen příležitostná.

Hudson věděl, že by měl být v souladu, ale on pokračoval lízat prsa dívčiny, dokud se cítil nasycen.

“Dobře, to stačí,” řekl ten chlap se snaží zvednout Hudson.

Ten chlap byl menší verzi než Hudson. Hudson se na něj podívala a pak se usmála. Byl opilý. Vybuchl smíchy a šel pryč, oči na dívku. Podívala se na něj.

“Ahoj,” vykřikla, “jste-li opravdu policista, měl jsem se bavil, ale pokud nejste, a jsi mi lhal a ty jsi jeden z těch mužských striptérky, kteří jdou na rozloučenou se svobodou stran, oblečený jako policajt, ​​jsem “Podívám se tě.”

“Nespoléhejte na to,” řekl Hudson a opustil bar.

FOUR

Jachta, kde byl policista je ples se koná byl dost velký pro mnoho hostů na jeho palubě. Vypadalo to, jako by byl postaven pouze pro strany, na moři, ve skutečnosti. To bylo zakotvila u přístavu s největší grandiózní pohled na Manhattanu. Měsíc byl plný, že noc a leskly v bílé a stříbrné nad vodami. Twin Towers byly v dohledu není příliš daleko a mnoho výškových budov, které byly osvětlené jako zářivě jako noční hvězdy.

Vzhledem k tomu, jeho auto se vyhodit do povětří v Hamptons, Hudson se šel do přístavu. Jak se ukázalo, ani pěšky dostal alkohol ze svého systému a má v úmyslu se napít ještě na plese. Všiml si, že mnozí byli již na palubě párty a jíst gurmánské jídlo v bufetu. Půvabné dívky v “Prom” styl šatů z mnoha barev a odstínů šel kolem, se stýkat s sebou nebo se svými milenci. Kluci byli v pestrých oblecích a tuxedoes. Když se dostali na palubu, vzhlédl a všiml si, Lexa O’Neil, lokty odpočívá na bocích lodi, s daleko-off pohledem v očích a těší noční vzduch. Vypadala naprosto úžasná, stejně jako vize, a měsíční svit celém těle jí iluzi tajemné a božské krásy. Měla na sobě stejné modré flitry šaty nosila na The Hamptons.

“Vzpomínáš si, když jsme se potkali, to je den, věděl jsem, že jsi můj mazlíček. Chtěl bych ti říct, jak moc tě miluju. Pojď se mnou mou lásku k moři, moře lásky. Bych neřekl si, jak moc jsem tě miloval – “

Vzhledem k tomu, Honeydripper romantická píseň “Sea of ​​Love” hrál na Hudson se cítil mizerně na srdci. Zdálo se, že mluví o něm, o Lexa, z té noci, kdy ji poprvé potkal sedí jako princezna v krbu u prof domova. K čertu s ní, pomyslel si, že musí být tady. Utěšoval se s tím, že byla zase sama, stejně jako on, bez data. Ale pak, když šel na palubu, všiml si, že detektiv Mason Holmes, ve smokingu, pití v ruce přistoupil Lexa a dal jí napít. Oni se usmál a rozmlouvali a stáli důvěrně blízko.

****

Blondie je “Call Me” vřískal jako strana i nadále. To se teď blíží půlnoc. Hudson pil všechny dostupné alkoholický nápoj na párty – martini, sex na pláži, víno, koktejly a další skotskou. Byl jí sakra hodně moc, kterou nikdy neměl. Kluci na síly, zvyklí jíst těžce na večírcích, sledoval Hudson v úžasu, když pigged se na různých pokrmů připravených kubánské šéfkuchaře, který připravil večírků na Oscara v Hollywoodu v předchozím roce. Lexa si všiml, že se jen divně pokaždé, když se na ni podíval.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s